KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11709083
nr 1170 9083
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Etsning, 1981, bilskrot, signerad och numrerad 45/90,20x25
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:26:23
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
19 mar
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg